Dizajn a trendy v záhradnej architektúre

Pri vytváraní záhrad používame množstvo materiálov, ktorých okruh sa neustále zväčšuje. Rok čo rok sú spôsoby realizácií záhrad inovatívnejšie a netradičné. Súčasťou nových trendov sa stávajú i na pohľad neužitočné „ haraburdy“, ktoré vedia nájsť svoje miesto i vo vašej záhrade. Nielen Tráva, kvety, a stromy tvoria záhradu, dnes je samozrejmosťou používať materiály ako drevo, kov, betón, plasty a samotný výsledok môže byť očarujúci....

Pri správne vybraných materiáloch a dobre prevedených prácach môžete vytvoriť dokonalú záhradu pre Váš popoludňajší a víkendový relax. Záhradu v ktorej si oddýchnete od každodenných starostí a načerpáte energiu do ďalšieho dňa. Pekné zelené trávniky a voňavé farebné kvety môžu zmeniť Váš domov na miesto plné relaxu a oddychu.

V podstate je jedno či sa Vašou záhradou budete prechádzať cez deň alebo vo svetle mesiaca, vždy by Vám mala čo ponúknuť. Nádych prevedenia a tajomný príťažlivý vánok priveje do vašej záhrady romantiku a ticho. Budete obklopený kvetmi a ich vôňa Vás pokojne ukolíše k spánku.

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása a je to aj pravda. Krása dizajnu záhrady a krajiny môže pôsobiť síce na prvý pohľad jednoducho, no v skutočnosti sa za jej výrobou a realizáciou, projektom a aranžovaním skrývajú hodiny ručnej umeleckej práce.

Prinášame do Vášho života pokoj vo forme oddychu v pekne a dobre urobenej záhrady.

GreenFingers, s.r.o návrhy a realizácie záhrad Bratislava

Na stránke "Dizajn a trendy v záhradnej architektúre" sa nachádza: