Návrhy záhrad a realizácia

Často odpovedáme na otázky týkajúce sa samotného procesu vytvorenia novej záhrady. Dúfame, že nasledovné body vám pomôžu získať  predstavu, ako to vlastne všetko funguje, no v prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte a my radi odpovieme na všetky dotazy.

Prvá návšteva

Všetky počiatočné návštevy GreenFingers, s.r.o. sú bezplatné. Slúžia na získanie podrobných informácií o vašich snoch, predstavách a požiadavkách na daný priestor. Na základe terénneho prieskumu a zhodnotení všetkých podmienok pre samotnú realizáciu záhrady (kvalita pôdy, existujúce rastliny a iné skutočnosti) vám dáme stanovisko a povieme všetky naše návrhy, nápady a rady pre vytvorenie vašej záhrady snov. Ak sa vám bude páčiť to, čo od nás budete počuť, bude vám následne vypracovaná cenová ponuka. Po odsúhlasení cenovej ponuky a podpísaní objednávky sa môže začať....

Myšlienky a návrhy

Našim cieľom je, aby ste od nás dostali naozaj to, čo si želáte. V prvotnej fáze s vami prekonzultujeme počiatočné návrhy a nákresy záhrady, aby sa zabezpečilo, že všetko je tak ako má a budú zaznamenané ďalšie zmeny týkajúce sa projektu. Ako náhle budete spokojní s našimi návrhmi a nákresmi, bude vám vypracovaný finálny projekt, na základe ktorého bude zrealizovaná vaša záhrada.

Výsadba rastlín a samotná realizácia

Dodávame rastlinný materiál, ktorý pochádza od najlepších dodávateľov s výbornou reputáciou a môžeme vám zaručiť jeho kvalitu. Odhady nákladov za rastlinný materiál budú zahrnuté v cenovej ponuke, a vysadené budú podľa osadzovacieho plánu, ktorý je súčasťou projektu. Termín realizácie sa dohodne tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašim možnostiam, samozrejme v závislosti od poveternostných podmienok.